Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
RELATECH ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62407014P
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 01/12/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Kėrkimin, zhvillimin, projektimin, zbatimin, prodhimin, menaxhimin, tregtimin, qiradhėnien, dhe pėrfaqėsim tė produkteve, sistemeve, programeve dhe shėrbimeve qė lidhen me sektorin e telekomunikacionit, multimediale dhe informacionit, duke pėrfshirė edhe pėrdorimin e rrjeteve, qendra vetėshėrbimit dhe aparateve terminale; Kėrkimin, zhvillimin, zbatimin, prodhimin dhe tregtimin e programeve elektronike ("software"), nė pėrgjithėsi dhe nė veēanti pėrfushėn e telefonisė dhe kompjuterike; shėrbimet e asistencės, mirėmbajtjes dhe riparimit tė programeve (software), makinerive dhe aparateve dhe/ose jo elektronike; zbatimin e sisteme vetė informimit dhe tė gjitha aktivitetet e lidhura, duke pėrfshirė shitjen dhe asistencėn; projektimin, implementimin si me anė tė pajisjeve mekanike (hardware) ashtu edhe me protokollet dhe (software) tė aplikuar, mirėmbajtjen e rrjeteve kompjuterike nė pėrgjithėsi dhe ato locale nė ambjent shtėpie dhe zyra (LAN) tė pėrshtatura pėr t’ulidhur sė bashku, nė ēdo mėnyrė tė mundėsuar nga teknologjia nė dispozicion, kompjutera personale, poste pune, qendra shėrbimi (Server) dhe sisteme tė pėrpunimit nė pėrgjithėsi apo qė janė tė pėrshtatura tė lidhin kėto sisteme me rrjete tė tjera si locale ashtu dhe metropolitane, me rreze tė gjėrė dhe globale (MAN, WAN, INTERNET, etj) si dhe optimizim dhe mirėmbajtje e rrjeteve kompjuterike para-ekzistuese; zbatimin, menaxhimin, mirėmbajtjen, qiradhėnien dhe organizimin e stacioneve dhe terminaleve tė transmetimit tė tėdhėnave (tėquajtur "totem" apo "kulla") pėr hyrje nė INTERNET, pėr "navigimin" e tij dhe pėr tė gjitha shėrbimet e tjera tė ofruara nė terminale tė tilla; krijimin, publikimin dhe menaxhimin pėr vete dhe pėr tė tretė, tė faqeve dhe portaleve nė rrjetet kompjuterike ndėrkombėtare (aktualisht "INTERNET"), kombėtare dhe lokale, duke pėrdorur pajisjet/kompjuterat e veta apo tė tė tjerėve, me ideimin dhe organizimin kompjuterik elektronik tė kėtyre faqeve, tė zhvillimit tė portaleve, tė hapėsirave pėr reklamat dhe tregtinė elektronike/kompjuterike; realizime, pėrpunime grafike dhe menaxhim tė imazheve publicitare, dizenjime, imazhe dhe simbole komerciale, profesionale, kulturore, artistike dhe sociale nė pėrgjithėsi; krijimin, menaxhimin dhe tregtimin e bankave tė tė dhėnave kompjuterike/elektronike dhe tė motorėve tė kėrkimit kompjuterik/elektronik, edhe nė rrugė ajrore dhe satelitore, organizim kėrkimesh, pėrzgjedhje, klasifikim dhe pėrpunim tė tė dhėnave tė tė gjitha llojeve me anė tė instrumenteve elektronike dhe informatike; aktivitet tregtie elektronike; mbledhjen, prodhimin, pėrpunimin, ruajtjen, shkėmbimin dhe shpėrndarjen e informacionit pėrmbėshtetjen e aktivitetit profesional, tė biznesit dhe tė kohės sė lirė, zbatimin e studime vetė fizibilitetit, kėrkimore, konsultim, projektim dhe menaxhim tė projekteve, vlerėsimin e pėrshtatshmėrisė teknike dhe ekonomike, studime tė ndikimit nė mjedis, nėfushėn e elektronikės dhe kompjuterike/telematike pėr zhvillimin e software-ve dhe hardware-ve; Kryerja pėr vete ose pėr tė tretėt e shėrbimeve nė vijim: organizim, promovim dhe zhvillim kursesh, seminaresh, konferencash, meetings dhe nė pėrgjithėsi tė ēdo mjetit jetėr pėr zhvillimin, shpėrndarjen, mėsimin dhe promovimin e tė gjitha aktiviteteve qė lidhen me objektin e veprimtarisė; organizim, trajnim, zhvillim dhe aplikimi sistemeve dhe teknikave tė drejtimit, tė "direct marketing", tregtare dhe tė korporatave, si dhe analiza dhe planifikime ekonomike, teknike dhe tregtare. Shoqėria mund tė kryejė gjithashtu tė gjitha operacionet tregtare, mbi pasuri tė luajtshme dhe tė paluajtshme, qė do tė vlerėsohen tė nevojshme apo tė dobishme pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė si dhe tė blejė pjesėmarrje nė kapitalin themeltar tė shoqėrive tė tjera qė kanė object tė ngjashėm apo tė pėrafėrt me tė vetin. Gjithashtu, brenda kufijve tė pėrcaktuar nga ligji mund tė lėshojė garanci, letra dėmshpėrblimi dhe ēdo garanci tjetėr reale. Shoqėria nė ushtrimin e aktivitetit tėsaj, do tė marrė tė gjitha autorizimet e lejet e nevojshme pranė institucioneve publike shqiptare, dhe do tė mbėshtetet nė rregullat dhe normat nė fuqinė lidhje me ushtrimin e veprimtarisė sė saj tė rregullt ekonomike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
RELATECH S.R.L. 100
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RELATECH ALBANIA
RELATECH ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!