Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
LUTAJ Security
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62402049F
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 01/12/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te ushtroje aktivitetin ne fushen e sherbimeve private te sigurise fizike te objekteve shteterore dhe private. Mbrojtja dhe siguria e shtetasve vendas ose te huaj, kategoria 1.3.A, konform ligjit nr.10081, date 23.02.2009 "Per licensat, autorizimet dhe lejet ne Republiken e Shqiperise", i ndryshuar. Tregtim dhe instalim te sistemeve te sigurise. Import-Eksport. Shoqeria gjithashtu mund te bashkepunoje me shoqeri te tjera me objekt te njejte ose te ndryshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mustafa Lutaj 100
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LUTAJ Security
LUTAJ Security
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!