Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
CONSULENZA 365
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62402036U
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 01/12/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria CONSULENZA 365 sh.p.k. eshte e organizuar ne formen e nje shoqerie te konsulences legale dhe fiskale.Kryen te gjitha funksionet tregtare te pasurive te luajtshme dhe te pa luajtshme te konsideruara te nevojshme me qellim arritjen e objektit shoqeror. Te japi fideusione dhe garanci reale e personale edhe ne favor te te treteve: te kryej funksionin e kreditimit, megjithate jo me qellim konsumin, qira, pervec ushtrimit te aktiviteti te qerase financiare dhe factoring. Blerja, perdorimi, licensimi per arsye te ndryshme dhe shitja e te drejtave te pronesise industriale te cdo lloji dhe natyre. Aktiviteti marketingut strategjik dhe operacional dhe hulumtimit te tregut: kerkimi dhe zhvillimi. Dhenia e konsulences dhe sherbimeve ndaj personave dhe shoqerive, institucione publike, private, sherbime ne fushen turistike, operator turistik, agjensi te pasurive te paluajtshme, perfaqesues tregtar, agjensi modelesh, aktivitet artistik, sportiv, argetues, video marker, agjensi publicitare, formim profesional, organizim eventesh, marketingu, website dhe perpunimet digitale, ndermjetesimi i te gjitha llojeve. Studime dhe sherbime marketingu, konsulence teknike dhe te tregut per futjen, tregtimin e produkteve te ndryshme. Promovimi dhe pjesemarrja ne mundesi te ndryshme investimi qe mund te paraqiten ne cdo sektor te ekonomise se vendit duke u prezantuar si investitor i barabarte me subjekte te trete, investitor i vetem ose investitor mazhoritar me qellim arritjen e objektivave ekonomike te vendit dhe standartet e tij te jeteses. Me qellim arritjen e objektit te saj, shoqeria me vendim te organit kompetent, mund te zoteroje ne menyre te drejteperdrejte apo terthorte pjesemarrje ne shoqeri apo ndermarje te tjera shqiptare apo te huaja, te cilat kane objekt te njejte, te ngjashem apo ndihmes me te. Pjesmarrja ne shoqeri qe per llojin e tyre nuk ofrojne pergjegjesi te kufizuar, miratohet paraprakisht nga asambleja e ortakeve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klodian Muēo 33
Esilda Palluqi 67
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CONSULENZA 365
CONSULENZA 365
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!