Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ACT CONS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62318001N
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 16/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 18,495.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i sherbimeve ndaj shoqerive qe veprojne ne fushen e Call dhe Contact Center, konkretisht sherbime lidhur me studime dhe sondazhe te tregut, sherbime marketingu dhe zhvillimi tregtar edhe nepermjet marreveshjeve me pale te treta; sherbime konsulence ne lidhje me tregun shqiptar te punes ne lidhje me administrimin dhe kontrollin e menaxhimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dhimitri Janko 100
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ACT CONS
ACT CONS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!