Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Global Eco Dega Shqiperi
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62317019K
Forma ligjore: Dege e shoqerise se huaj
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 16/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet konsulence administrative, financiare, menaxhuese, kontabiliteti dhe ndermarrjeje ne pergjithesi, si ne Itali ashtu edhe jashte vendit; Aktivitet asistence dhe konsulence tregtare si drejtperdrejte ashtu edhe nepermjet personave te ngarkuar, organizim dhe pjesemarrje neper panaire e mbledhje si drejtperdrejte ashtu edhe per llogari te subjekteve te tjera, aktivitete per start-up kompanish dhe sherbimesh si ne itali ashtu edhe jashte vendit;
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Global Eco Dega Shqiperi
Global Eco Dega Shqiperi
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!