Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
Optika Ime
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62317018C
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 15/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice e pakice si: syze optike, syze dielli, lente optike, lente kontakti, lente kozmetike. Ofrimi i sherbimit te vizitave optometrike (matje e dioptrise). Shoqeria per realizimin e objektit te veprimtarise se saj, bashkepunon dhe ndermjeteson, me persona juridike e fizike, qe kane te njejtin objekt veprimtarie ose te ngjashem me te.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ersida Mukaj 40
Maksim Marku 60
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Optika Ime
Optika Ime
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!