Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 07 Janar 2019
TRI.K
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62317017R
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 16/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari shit-blerje me pakice e shumice te mallrave e sherbimeve te ndryshme, ne fushen e import- export te mallrave te ndryshem elektroshtepiake, mallra sportive, veshjesh e konfeksione te ndryshme,aksesor, materiale druri, konsulenca ne fushen e ndertimit, transport brenda vendit mallrash, , Bar-Kafe, agjensi turistike , agjensi udhetimi, ndertim per vete e per te trete, konstruksione te te gjitha llojeve, Agjent i transferimit te parave me dhe per llogari te subjektit financiar jo-banke, ,Shitje me shumice e pakice veshjesh e konfeksione te ndryshme ,sherbime te ndryshme ne fushen e telekomunikacionit dhe te informatikes ,veprimtari komisionere, tregti me shumice dhe pakice te lendeve te para dhe mallrave produkt i gatshem ushqimore ne pergjithesi, pije po dhe jo alkoolike, duhan dhe cigare, industriale te te gjitha llojeve, elektroshtepiake dhe elektrokulturore, bujqesore, blegtorale dhe bime medicinale, prodhim dhe tregtim konfeksionesh, lende ndertimi dhe paisje higjeno-sanitare, ne fushen e informatikes; perpunim druri; agjensi shitje-blerje dhe dhenie me qera te pasurive te paluajtshme; transport mallrash toksor dhe detar per vete dhe per te trete; si dhe cdo aktivitet fjeter i cili nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Krist Kulla 100
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TRI.K
TRI.K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!