Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Inspection And Safety Equipment And Installations “I.S.E.I”
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62316021R
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 15/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: 1.Kontroll fillestar dhe periodik dhe vleresimi i konformitetit te pajisjeve, instalimeve, impianteve elektrike te tensionit te ulet(T.U) deri l kV, instalime te brendeshme, kuadro dhe panele elektrike te tensionit te ulet te ēdo lloji.2. Kontroll fillestar dhe periodik i pajisjevedhe vleresimi i konformitetit te instalimeve, impianteve elektrike te tensionit te mesem (TM) 1 kV deri 35 kV, instalime, linja dhe kabina elektrike TM/TU te ēdo lloji. 3.Kontrolli fillestar dhe periodik dhe vleresimi i konformitetit te pajisjeve, instalimeve, impianteve elektrike te tensionit te larte (T.L.) 35 kV deri 400 kV (perfshire), linja dhe nenstacione te ēdo lloji. 4.Kontrolli fīllestar dhe periodik dhe vleresimi i konformitetit te impianteve te tokezimit ne ēfardolloj ambjenti. 5.Kontrolli fillestar dhe periodik dhe vleresim i konformitetit te impianteve te mbrojtjes nga shkarkimet atmosferike ne ēfardolloj ambjenti.6.Kontrolli fillestar dhe periodik dhe vleresim i konformitetit te instalimeve elektrike te ēdo lloji tensioni ne ambjente me rrezik zjarri, rrezik plasje dhe ambjente te sherbimit mjekesor. 7.Ēertifikim i personelit elektrik qe sherben ne pajisje, impiante, instalime elektrike te ēdo niveli tensioni ne perputhje me dispozitat ligjore, standardet dhe rregulloret teknike ne fuqi ne Republiken e Shqiperise. 8.Kontroll dhe kalibrim i matesave te energjise elektrike te ēdo lloji.9.Kontroll dhe kalibrim i matesave te ujit te ēdo lloji.10.Kontroll dhe kalibrim i pajisjeve matese te energjise elektrike te ēdo lloji.11.Kontroll dhe certifikim i pajisjeve mbrojtese elektrike (doreza, galloshe, tapete e pedana izoluese, vaj izolues, shtanga indokatore, rripa te sigurimit teknik etj te ēdo lloji tensioni).
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Genc Reli 100
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Inspection And Safety Equipment And Installations “I.S.E.I”
Inspection And Safety Equipment And Installations “I.S.E.I”
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!