Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
TRANSPORT ALBELG
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62316020J
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 15/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Transportin e mallrave te ndryshem mbrenda dhe jashte shtetit Shqiptar. Tregtimin e automjeteve, pjeseve te nderrimit, vajrave lubrifikante, gomave, aksesore te ndryshem ne fushen e automobilave. Tregtimin me shumice dhe pakice te produkteve industriale, te industrise minerare, hidroenergjitike, farmaceutike, te makinerive te ndryshme qe perdoren ne industri dhe ne transport e bujqesi. Te bimeve dekorative dhe frutore, produkteve per bujqesine, vazove dhe aksesoreve, ushqimeve per kafshet, artikujve dhe mjeteve per kopshtari, makineri dhe pajisje per bujqesi, konsulence, projektim, mirembajtie dhe realizim i kopshteve; Prodhimin, shitjen me shumice dhe pakice te produkteve agro-ushqimore dhe ushqimore te perpunuara dhe aktivitete funksionale plotesuese; perfaqesimin dhe tregtim i produkteve jo ushqimore; Marrje, dhenie me qera apo perdorim i pasurive te paluajtshme; Organizimin e panaireve, eventeve dhe ekspozitave; Shoqeria ka te drejte te ushtroje cdo lloj aktiviteti te parashikaur nga ligji ne perputhje me rregullat e dispozitat ne fuqi. Shoqeria do te ushtroje aktivitetin e saj ne baze te autorizimeve dhe/ose lejeve perkatese te leshuara nga organet kompetente te fushes.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Din Gjonaj 50
Adem Zeksylaj 50
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TRANSPORT ALBELG
TRANSPORT ALBELG
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!