Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
SAMAN WEB COMMUNICATION (S.W.C)
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62316019F
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 15/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Sherbime telematike dhe informatike, Software per smart phone. Sherbime telemarketing, shitblerje interneti. Reklama nga interneti. Reklama dhe promocion komercial nga faqja e internetit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Andrea Erazzi 33
Saul Marfoli 34
Marco Modica 33
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SAMAN WEB COMMUNICATION (S.W.C)
SAMAN WEB COMMUNICATION (S.W.C)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!