Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Master IT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62316009V
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 15/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrim i zgjidhjeve ne fushen e teknologjise se informacionit, ndertim dhe implementim te sistemeve IT per manaxhimin e kompanive te vogla, te mesme, te medha si dhe organizatave dhe institucioneve publike dhe jopublike. Ofrimin e sherbimeve te ndryshme IT, mbeshtetje IT, sherbime dhe konsulence te ruajtjes dhe sigurise se te dhenave. Sherbime riparimi dhe mirembajtje ne terren per paisjeve te teknologjise se informacionit. Dizenjim dhe ndertim dhe instalim i sistemeve te komunikimit ne rrjete. Konsulence ne fushen e teknologjise se informacionit, konsulence financiare dhe administrim biznesi. Tregtim import / eksport te sistemeve elektronike dhe paisjeve ne fushen e teknologjise se informacionit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dritan Meminaj 100
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Master IT
Master IT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!