Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Prill 2018
EIFFEL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62316002L
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 15/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari tregtare ne fushen e hotelerise, restoranteve, picerise, kateringut, pishina dhe ēdo lloj sherbimi te fushes se hotelerise dhe ushqimit. Investime ne fushen e hotelerise, hapjen e bareve, restoranteve, pishinave, ambjenteve eventesh. Organizimin e aktiviteve me natyre sportive e argetuese. Import-eksport te mallrave e artikujve te ndryshem industriale. Shoqeria do te ushtroje ēdo aktivitet ndihmes ne perputhje me legjislacionin shqiptar i cili i sherben aktivitetit te saj kryesor.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enver Ēaushi 100
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EIFFEL
EIFFEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!