Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Integrated Technology Waste Treatment Fier
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62205045F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndertimi, administrimi, operimi dhe transferimi e impiantit te trajtimit te mbetjeve urbane te Qarkut Fier dhe prodhimin e energjise tek Autoriteti Kontraktues, ku perfshihet financimi, ndertimi, venia ne pune, prodhimi, furnizimi, transmetimi, shperndarja, shitja dhe eksportimi i energjise elektrike, ne zbatim te kesaj kontrate Koncesioni si dhe cdo veprimtari tjeter tregtare e cila ka lidhje dhe ushtrohet ne ndihme te objektit te Kontrates Koncesionare apo projektit ne teresi. Pervec veprimtarise tregtare qe ushtrohen ne kuader te kesaj kontrate, shoqerise nuk i lejohet te kryeje asnje lloj tjeter veprimtarie tregtare, pervec rasteve kur kjo shoqeri merr miratimin e shkruar nga Autoriteti Kontraktues.
Adresa: TIRANE Njesia bashkiake nr 5, rruga Ibrahim Rugova, Sky Tower, kati 13, zyra 132
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Integrated Technology Services 70
NDERTIM MONTIMI PATOS 30
Sektori ekonomik: SHERBIMET
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Akti i themelimit
Kontrata shitje kuotash
Administratorė: Arenc Myrtezani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
03.11.2016 Data 31 tetor 2016 shoqėria Ndėrtim Montimi Patos NIPT J63229454K ka blerė 30% tė kuotave tė shoqėrisė koncesionare Integrated Technology ėaste Treatment Fier NIPT L62205045F. Pėrkatėsisht 20% e kuotave janė blerė nga ortaku Energy 2 s.r.l NIPT 02375060981 me ēmimin 20 000 (njėzet mijė) Lekė. Ndėrsa 10% e kuotave blerė nga Integrated Technology Services me cmim blereje 10 000 (dhjetė mijė) Lekė. Kontrata Noteriale e Shitjes Data 31.10.2016, Nr. 6880 Rep.446Kol.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Integrated Technology Waste Treatment Fier
Integrated Technology Waste Treatment Fier
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!