Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
KOVLU ENERGJI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62010004L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndertimi i HEC-it Pocem, te tipit me dige ne rrjedhen e poshtme te lumit Vjose, te tipit Bot, ( Nderto-opero-transfero), prodhim, transmetim dhe shperndarje te energjise elektrike, nepermjet ndertimit te hidrocentraleve me ane te procedurave te koncesnsionit. Ndertim, depozitim, shfrytezim i burimeve ujore dhe natyrore me qellim prodhimin e energjise. Krijimin e linjave te prodhimit, te njesive te vogla dhe te medha per prodhimin dhe tregtimin e energjise elektrike se prodhuar nga burime natyrore dhe alternative.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
AYEN ENERJI 20
ĒINAR-SAN HARFIYAT NAKLIYAT INSAAT TURIZM SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI 80
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: 05-09-2016
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Yuksel Ēinar
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KOVLU ENERGJI
KOVLU ENERGJI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!