Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
ECO TIRANA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61908027S
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,900,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,900
Fusha e veprimtarisė: Manaxhimi i shėrbimeve mjedisore, duke pėrfshirė por pa u kufizuar nė: mbledhjen, transportin, ndėrmjetėsimin dhe tregtimin e mbetjeve dhe tė materialeve qė rrjedhin prej tyre, duke pėrfshirė edhe grumbullimin e diferencuar tė tyre, si dhe pastrimin e hapėsirave publike, ndėrtimin dhe manaxhimin, edhe pėr llogari tė palėve tė treta, tė impianteve pėrrikuperimin, riciklimin, trajtimin dhe asgjėsimin e mbetjeve, rehabilitimin e zonave nga substancat ndotėse, veprimtari tė riparimit tė automjeteve, elektroauto, llamarinist, gomist, xhenerik dhe motorrist. Gjithashtu, Shoqėria mund tė zhvillojė edhe veprimtaritėnė vijim: manaxhimi i integruar i burimeve ujore, konkretisht: thithja, ngritja, transporti, trajtimi, shpėrndarja dhe shitja e ujit pėr ēfarėdolloj pėrdorimi dhe nė ēfarėdolloj forme, mbledhja, trajtimi dhe pastrimi i ujėrave tė ndotura dhe/ose i ujėrave tė shiut, ndėrtimi dhe menaxhimi i impianteve pėr trajtimin dhe pastrimin e ujėrave shkarkuese; projektimi, realizimi dhe manaxhimi i rezervuarėve artificialė dhe digave; manaxhimi i integruar i burimeve energjetike, konkretisht: prodhimi, transporti, transformimi, shpėrndarja, blerja dhe shitja e energjisė elektrike, prodhimi, transporti, pėrpunimi, shpėrndarja, blerja dhe shitja, dispeēerimi dhe depozitimi i gazit, prodhimi, transporti dhe shitja e nxehtėsisė pėr pėrdorim industrial dhe familjar, instalimi dhe funksionimi i impianteve termiketė ndėrtesave me furnizimtė mundshėm tė nxehtėsisė dhe/ose karburantit, kontrolli i impiantevetermike, realizimi dhe manaxhimi i impianteve kogjeneruese tė energjisė/nxehtėsisė, realizimi dhe manaxhimi i centraleve termike dhe impianteve tė kondicionimit. Shoqėria ka pėr qėllim, nė pėrputhje me parimet e efektivitetit tė kostos, rentabilitetit dhe konfidencialitetit tė tė dhėnave tė biznesit, tė nxisė konkurrencėn, efikasitetin dhe nivelet e pėrshtatshme tė cilėsisė nė ofrimin e shėrbimeve: duke garantuar paanshmėrinė nė manaxhimin e infrastrukturės themelore pėr zhvillimin e njė tregu energjetik tė lirė; duke ndaluar diskriminimet nė qasjen ndaj informacioneve tregtare sensitive; duke mos lejuar transferimin e kryqėzuar tė burimeve ndėrmjet pjesėve tė rrjetit. Shoqėria, drejtpėrsėdrejti dhe/ose jo, nėpėrmjet pjesėmarrjes nė shoqėri tė ēfarėdolloj tipi, ente, konsorciume ose ndėrmarrje, vepron nė sektorė plotėsues ose tė tjerė, por qė janė gjithėsesi tė lidhur, e qė kanė si qėllim prodhimin e sendeve dhe veprimtarive qė synojnė plotėsimin e nevojave dhe kėrkesave tė komunitetit, duke bashkėpunuar me qėllim promovimin e zhvillimit ekonomik dhe civil tė qytetarėve, tė organizatave tė tyre dhe tė komuniteteve vendore ku ata bėjnė pjesė. Pėr kėtė qėllim, nė mėnyrė ilustruese, Shoqėria, drejtpėrsėdrejti dhe/ose jo, apo edhe nėpėrmjet projektimit dhe ndėrtimit, mund tė veprojė nė shėrbimet e qė kanė si qėllim rritjen e sasisė dhe cilėsisė sė infrastrukturave nė shėrbim tė degėzimeve tė shumėfishta tė jetės ekonomike, sociale dhe private tė qytetarėve, dhe nė veēanti nė sektorėt nė vijim: rrjetet telematike, rrjetet informatike dhe shėrbimet e telekomunikacionit; instalimi dhe vėnia nė dispozicion e rrjeteve tė telekomunikacionit dhe manaxhimi, si pėr vetė Shoqėrinė ashtu edhe pėr llogari tė palėve tė treta, tė shėrbimeve pėrkatėse; sistemet e ndriēimit publik; semaforėt dhe sistemet e sinjalizimit ndriēues; manaxhimi teknik dhe i mirėmbajtjes dhe administrimi i pasurive tė paluajtshme publike ose private, tė caktuara pėr pėrdorim publik, privat, civil, industrial dhe tregtar; ndėrtimi dhe manaxhimi i sistemeve teknologjike; kėshillimi, asistenca nė projektim, realizimi i shėrbimeve nė fushėn energjitike, hidrike dhe mjedisore; shėrbime nė fushėn e mbrojtjes sė tokės dhe ujit, edhe nėpėrmjet pėrpunimit, realizimit dhe manaxhimit tė projekteve pėr kėtė qėllim; organizimi i aktiviteteve pėr pėrhapjen dhe aplikimin e burimeve shkencore, teknologjike, manaxhuese dhe organizative nė fushėn e veprimtarisė sė saj, ose tė shoqėrive tė kontrolluara apo tė shoqėrive nė tė cilat zotėron pjesėmarrje; marrja pėrsipėr e koncesioneve tė ndėrtimit dhe realizimi i veprave publike; transporti i materialeve pėr llogari tė palėve tė treta, me qėllim pėrmbushjen e veprimtarive qė janė tė lidhura me objektine Shoqėrisė, si dhe i mallrave dhe materialeve tė mbetura nga proceset prodhuese dhe/ose veprimtaritė industriale, tregtare, artizanale dhe tė banimit; mirėmbajtja e zakonshme dhe tė jashtėzakonshme e rrugėve dhe shesheve, e sinjalizimit horizontal dhe e rrjeteve tė ujėrave tė bardha; projektimi, realizimi dhe manaxhimi i kopshteve, parqeve me shatėrvanė, zonave sportive dhe tė orendive urbane; kujdesi pėr higjienėn mjedisore nėpėrmjet kryerjes sė veprimtarive kundėr parazitėve, shėrbimeve fitosanitare dhe tė higjienės sė mjediseve tė brendshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
AGSM Holding ALBANIA 49
Bashkia Tirane 51
Sektori ekonomik: SHERBIMET
Administratorė: Andrea Miglioranzi, Dorjan Shehu, Diego Testi, Stefano Masetti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 5
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DELOITTE ALBANIA SH.P.K 22/06/2016 22/06/2017
ECO TIRANA
ECO TIRANA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!