Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
A.M.S.A 1
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61830513B-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 27.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin dhe realizimin e produkteve tė ndryshme nėn regjimin e pėrpunimit aktiv. Tregti, eksport-import me shumicė dhe pakicė e mallrave industriale, ushqimorė, bujqėsore, blegtorale, konfeksione, pjesė kėmbimi etj. Shoqėria mund tė bashkėpunojė me shoqėri tė tjera qė kanė qėllim ose qė kanė lidhje me objektin e saj, ajo mund tė bėjė tė gjithė ato veprime qė i duken tė arsyeshme pėr zhvillimin e aktivitetit tė saj.
Adresa: Durrės Rruga Daunia, Plazh, Zona Kadastrale 8518, Objekt me nr. pasurie 574/1, Kati I-re
Sektori ekonomik:
Administratorė: Saimir Musaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.M.S.A 1
A.M.S.A 1
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!