Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ANRI ASHENSOR
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61830027K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 22.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Nė fushėn e shėrbimeve dhe mirėmbajtjes elektrike, mekanike, hidraulike tė ndryshme. Mirėmbajtje dhe instalimin e makinerive e impianteve ngritėse dhe kondicionimit. Importin e makinerive e pajisjeve tė ndryshme qė pėrputhet me aktivitetin e shoqėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr 6, Rruga Thoma Koxhaj, banese private me nr 97
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alfred Vrapi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANRI ASHENSOR
ANRI ASHENSOR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!