Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ABD
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61829014U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 28.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet nė fushėn e ndėrtimit. Ndėrtime civile dhe industriale.
Adresa: KASHAR Lagjja Valisht, Rruga Mallishtram, Kashar 1, ndėrtesa Nr. 35
Sektori ekonomik:
Administratorė: Abdulnasser Haneyeh
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ABD
ABD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!