Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
4 A TRADE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61828507Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 27.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport materiale tė ndryshme ndėrtimi, pllaka shtrimi pėr ambiente tė brendshme dhe tė jashtme, solucione izolimi pėr ambiente tė brendshme dhe tė jashtme, shėrbime doganore apo agjenci doganore, importeksport tė mallrave industriale, veshje, kėpucė.
Adresa: Durrės Lagjja nr.1, Rruga Taulantia, pallati nr.1021, kati i peste
Sektori ekonomik:
Administratorė: Resana Tare
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
4 A TRADE
4 A TRADE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!