Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"LILJANA LEKZEQIRI"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61827010B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 01.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Projektimi, ndėrtimi i veprave civile, industriale, turistike, bujqėsore, kompletimi dhe instalimet e nevojshme pėr to, punime restaurimi. Ndėrtime rrugore, ndėrtim vepra arti rrugore dhe hekurudhore, ndėrtime hidroteknike (ujėsjellėsa, kanalizime, ndėrtime vepra kullimi, ujitje tokė e impiante vaditėse, ndėrtime impiante tė trajtimit tė ujit, tė trajtimit tė mbeturinave, punime mbrojtėse dhe sistemimi hidraulik, punime montimi dhe teknologjike, punime topogjeodezike. Prodhimi dhe tregtimi i materialeve tė ndėrtimit. Prodhimin e materialeve inerte nė pėrgjithėsi, pėrpunimin dhe shitjen e tyre. Projektimin, ndėrtimin, ristrukturimin dhe modernizimin (pėr tė rritjes) e objekteve civile, industriale, ndėrtimin dhe shtrimin e rrugėve nė pėrgjithėsi. Tregti me pakicė karburantesh, produkte tė naftės dhe gazit natyror pėrfshirė dhe bitum special. Import dhe eksport projektimin, ndėrtimin, magazinimin nė territorin shqiptar dhe tė huaj tė njė rrjeti tė shpėrndarjes tė GPN (gaz, produkte naftė) pėr pėrdorim shtėpiak dhe industrial me bombola, serbatore tė vegjėl dhe sistem tubash, lubrifikante dhe shėrbime. ImportEksport, tregtim me shumicė e pakicė i tė gjitha llojeve tė mallrave industriale, ushqimorė, bujqėsore, metale, 2 duralumin, elektroshtėpiake dhe tė tjera ndėrtimore. Importexport i lėndės sė parė qė nuk prodhohet nė vend dhe tregtimin si tė produkteve tė pėrpunuara, ashtu dhe prodhimet vendase, tė tė gjitha llojeve dhe artikujve si me poshtė, si me pakicė ashtu edhe me shumicė. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė ndryshėm industrial dhe ushqimor. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė ndryshėm tė fushės sė bujqėsisė dhe tė blegtorisė. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė ndryshėm konfeksionesh, kėrpi, lini, etj. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė ndryshėm detergjentėsh, pėr larje rrobash, pėr larje dhe mbetje yndyrash, shampo tė tė gjitha llojeve e tė tjera tė kėsaj natyre. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė fushės sė kozmetikės & tė estetikės; Prodhim dhe tregtim, lėngje sapuni, sapunė tė ngurte rrobash dhe fytyre, etj. Prodhim dhe tregtim, materiale plastike tė llojeve dhe formave tė ndryshme; Prodhim dhe tregtime, sende artizanale nė fushėn e qeramikės dhe tė porcelanit; Prodhim dhe tregtime, materiale ndėrtimi, lėndė tė parė inertesh pėr ndėrtim, si pėr pėrdorim & tregtim, brenda territorit tė Shqipėrisė, ashtu edhe jashtė vendit; Blerje dhe tregtim, automjete tė markave dhe tonazheve tė ndryshme, si vetura pėr transporte pėrsonash, Autobusa pėr transporte udhėtarėsh, pėr linja tė brendshme, turizmi dhe linja ndėrkombėtare; pėr transporte mallrash, karburante, vajra & lubrifikante si brenda vendit edhe jashtė shtetit sipas kontratave tė lidhura pėr ketė qėllim. Blerje dhe tregtim: pajisje elektroshtėpiake dhe higjeno-sanitare. Mjete dhe pajisje elektronike, komjutera, fotokopje, etj. Bojėra karbonesh, me baze ujore e kolorike tė llojeve tė ndryshme.
Adresa: Tiranė Njėsia BAshkiake Nr. 1, rruga Ali Demi, Banese 1 - katėshe Nr. 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Liljana Lekzeqiri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"LILJANA LEKZEQIRI"
"LILJANA LEKZEQIRI"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!