Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ADICORP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61824501R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 23.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,285,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import -export, tregtimin e artikujve tė ndryshėm, tė tė gjitha llojeve me shumicė e pakicė, industriale, ushqimorė, bujqėsore, blegtorale, elektrike, elektronike, hidraulike e makineri tė llojeve tė ndryshme, pjesė kėmbimi, aksesorė etj. Import - export, prodhimin, tregtimin dhe mirėmbajtjen e pajisjeve elektrike, audiovizuale dhe produkteve tė tjera kompjuterike tė lidhura me ato projekte grafike nė pėrgjithėsi. Aktiviteti nė fushėn imobiliare, ndėrmjetėsimit, konsulence, hapjen e agjencive doganore, spedicionereve, transporti etj.
Adresa: Durrės Lagjja 4, rruga Egnatia, qendra e biznesit Monun, kati i pare
Sektori ekonomik:
Administratorė: Bledian Talushllari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADICORP
ADICORP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!