Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBIT CONFEZIONE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61824024C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 23.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport i pėrpunimit aktiv pėr artikuj tė ndryshėm industrial nė fushėn e fasonerise, pėrgatitje dhe qepje tė produkteve tė fasonerise si xhinse, triko, kėmisha, kėmisha, atlete etj.
Adresa: Paskuqan BABRRU Qendėr Babrru Qendėr, Objekti 3 katesh, pranė Ures se Babrruse
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dorjana Mema
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBIT CONFEZIONE
ALBIT CONFEZIONE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!