Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
APULIACARE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61824006E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 22.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtaria e shoqėrisė do tė jetė nė fushat: Farmaci dhe Depo Farmaceutike. Import-Eksport i produkteve farmaceutike, shitje dhe rishitje me shumicė e pakicė i medikamenteve, materialeve mjekėsore, produkteve parafarmaceutike me origjine bimore, suplementeve ushqimorė, materialeve tė mjekimit, depo farmaceutike, pajisjeve dhe aparaturave mjekėsore dhe ēdo mall e produkt i lejuar nga legjislacioni nė fuqi pėr ketė lloj shoqėrie. Hapja e farmacive nė tė gjithė vendin.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 9, Rruga e Barrikadave, Godina Nr. 3, Zona Kadastrale 8340, Pasuria Nr. 5/3/4
Sektori ekonomik:
Administratorė: Massimo Dambrosio
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
APULIACARE
APULIACARE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!