Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBATROS BALCANI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61823014N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shoqėria ka si objekt projektimin, realizimin, shitjen, instalimin, asistencėn dhe menaxhimin e komponentėve dhe pajisjeve, tė produkteve, tė produkteve kimike dhe impianteve pėr trajtimin dhe shkripėzimin e ujėrave parėsor, tė kripura dhe tė detit si edhe trajtimin e ujėrave tė ndotura, tė "percolato landfill", bonifikimin e ujėrave nėntokėsore dhe terreneve, tė ajrit dhe zhurmave, gjithashtu mund tė zhvillojė punime pėr llogari tė tė tretėve e pranė tė tretėve dhe tė marrė perfaqesine e produkteve dhe pajisjeve qė lidhen me objektin e shoqėrisė. Pėr ketė qėllim shoqėria mund tė marrė fitime dhe pjesėmarrje nė shoqėri tė tjera dhe tė kryejė ēdo operacion financiar, tregtar, mbi pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme qė konsiderohen tė dobishme nga organi administrativ pėr pėrmbushjen e objektit tė shoqėrisė. Shoqėria mund tė marrė pjesė nė tenderė publike dhe private nėpėrmjet pjesėmarrjes nė tenderė dhe ankande. Tė gjitha kėto veprimtari duhet tė zhvillohen nė limitet dhe nė respekt tė normave qė disiplinojnė ushtrimin e tyre dhe konform normave tė pėrcaktuara nga ligji.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.10, Rruga Hajdar Hidi, Pallati 4, Kati 4
Sektori ekonomik:
Administratorė: Mariglen Bardho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBATROS BALCANI
ALBATROS BALCANI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!