Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALKALOID
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61821022R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 13.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 692,600.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ofrimin e shėrbimit tė regjistrimit tė barnave. Tregti me shumicė e pakicė e produkteve farmaceutike. Tregti me shumicė e pakicė e produkteve kimike. Tregti me shumicė e pakicė e lėndės sė parė. Tregti me shumicė e pakicė e kafes, qiqrave, ēajit, kakaos dhe erėzave. Tregti me pakicė e produkteve tė metalit, materialeve tė ndėrtimit, bojėrave dhe qelqit. Reklamim dhe propagandė. Transport produktesh nė rrugė tokėsore. Depo mallrash dhe magazinim. Ndėrthurje nė rrjetin ndėrkombėtar tregtar -- ri-eksport. Pėrfaqėsimi i firmave farmaceutike tė ndryshme. Tregti me shumicė e pakicė e pajisjeve tė tjera shėndetėsore.. Tregti me shumicė a pakicė e filmave rėntgen. Tregti me shumicė e pakicė e substancave medicinale ndihmuese. Pėr ēdo fushe tė objektit tė saj Shoqėria ėshtė e detyruar tė respektoje kėrkesat ligjore qė lidhen me to, si dhe tė marrė ieje: pėrkatėse nga organet shtetėrore kompetente kur kėrkohet nga ligji dhe gjithnjė pari fillirnit tė veprimtarisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 5, Rruga A. Z. Ēajupi, Pallati Teknoprojekt, Hyrja 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Adelina Paskali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALKALOID
ALKALOID
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!