Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
2P GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61820014V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 13.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumicė dhe pakicė tė artikujve industrial Mobilie, Import - Eksport Mobilie,, import -eksport tė mallrave dhe shėrbimeve tė ndryshme industriale dhe jo industriale.
Adresa: Kashar Mėzez Rruga "Industriale " Mėzez, Tiranė . Qendra tregtare "PAJTONI", Kati i parė, Z.Kadastrale 2679 Nr.pasurisė 164/63-M4 , Tiranė , Mėzez
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gazmir Paja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
2P GROUP
2P GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!