Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBANIAN NATURAL HERBS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61817504G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 14.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Grumbullim, pėrpunim, import eksport bimėsh medicinale, erėza, fidanė e farėra tė ndryshme. Tregti me shumicė dhe pakicė konfeksione e tekstile tė ndryshme import eksport. Tregti me shumicė dhe pakicė mallra ushqimorė, import eksport.
Adresa: Durrės Rruga Afrim, Hyrja nr.1, ndėrtesė Private me Zonė kadastrale 8516, Nr Pasurie 10/43
Sektori ekonomik:
Administratorė: Georgios Trikkas
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIAN NATURAL HERBS
ALBANIAN NATURAL HERBS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!