Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
A&M Fashion Group
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61817015O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi me pakicė i veshjeve, kėpucėve dhe artikujve prej lėkurė, mallrave tė tjera tė reja dhe tė pėrdorura dhe i tekstileve nė dyqane tė specializuara; Tregtimi me pakicė i tekstileve nė dyqane jo tė specializuara; Tregtimi me shumicė i tekstileve, i veshjeve dhe kėpucėve; Aktivitete tė ndėrmjetėsimit pėr shitjen e tekstileve, veshjeve, gėzofit, kėpucėve dhe artikujve prej lėkurė dhe tė njė shumėllojshmėrie mallrash tė tjera; Ēdo veprimtari tjetėr ekonomike qė do tė konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme pėr realizimin e qėllimit tė Shoqėrisė e qė nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar nė fuqi.
Adresa: Farkė LUNDER Rruga Nacionale Tiranė Elbasan, Qendra Tregtare Tirana East Gate, Kati 0
Sektori ekonomik:
Administratorė: Avni Krasniqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A&M Fashion Group
A&M Fashion Group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!