Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
allTrade16
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61814008Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 08.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtia ndėrkombėtare, me specifikisht shitblerja e pasurive tė patundshme, shoqėrive, pjesėmarrjeve, aksioneve, impianteve pėr prodhimin e energjisė, mallrave me shumicė ose pakicė; Konsulencė Financiare dhe me specifikisht nė mjedis bankar dhe pėr instrumentet pėr garancinė dhe marrjen e kredive.
Adresa: Tiranė Rruga e Bogdaneve, pallati Eurocol. kati 5, zyra nr.34
Sektori ekonomik:
Administratorė: Roberto Pacione
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
allTrade16
allTrade16
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!