Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
Alb-Ita Konsulenca
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61813031A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 06.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 50,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Konsulenca tregtare dhe juridike pėr pėrmbylljen e kontratave tė lidhura me veprimtarinė sipėrmarrėse, industriale, prodhuese dhe tregtare tė klientėve si nė Shqipėri dhe nė Itali; asistencė pėr negociatat tregtare dhe hartimin e kontratave. Shoqėria mund tė kryej edhe ēdo lloj aktiviteti tjetėr ndihmės dhe tė nevojshėm qė ka lidhje tė mjaftueshme me ketė objekt aktiviteti dhe qė nuk bie ndesh me ligjet shqiptare nė fuqi. Pėrjashtohet nga objekti, ofrimi i aktiviteteve tė mbrojtjes dhe asistencės ligjore tė rezervuara me ligj profesionit tė avokatit nė Republikėn e Shqipėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 7, Rruga e Bogdaneve, Pallati Pergola 32, ap. 40
Sektori ekonomik:
Administratorė: Elona Krashi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Alb-Ita Konsulenca
Alb-Ita Konsulenca
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!