Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBAGRICOM
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61810027C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 08.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i shoqėrisė ėshtė kultivimi, trajtimi, ruajtja, pėrpunimi, transporti, marketingu, promovimi i produkteve ushqimore dhe bujqėsore, si fruta dhe perime. Pėr kėtė qėllim, shoqėria mund tė blejė, tė marrė me qira, tė menaxhojė fonde, edhe nė emėr tė palėve tė treta pėr tė realizuar veprimtarinė e saj, kryesisht bujqėsore. Shoqėria gjithashtu mund tė ofrojė mallra dhe shėrbime, kryesisht nėpėrmjet pėrdorimit tė pajisjeve dhe burimeve tė veta. Shoqėria do tė importojė makineri bujqėsore, plehra dhe produkte kimike pėr bujqėsinė, impiante dhe sisteme ujitjeje si pėr pėrdorimin e tyre si pėr shitje palėve tė treta, nė pėrputhje me ligjet e Republikės sė Shqipėrisė. Shoqėria mund tė blejė, tė ndėrtojė pėr interesat e veta ose palėt e treta, pėrfaqėsi tė biznesit nė karakter Agroturistik si dhe tė ndėrtojė sera fotovoltaike tė pėrgjithshme tė impianteve nėntokėsore pėr prodhimin e energjisė elektrike nga burimet e rinovueshme, pėr tė mbuluar nevojat e veta tė energjisė si dhe pėr shitje palėve tė treta, nė pėrputhje me rregulloret e Republikės sė Shqipėrisė. Shoqėria mund tė kryejė shpėrndarje, shitje, marketing tė produkteve ushqimore, pa u kufizuar, si makarona, vaj ulliri, verė, djathėra dhe derivatet e 2 qumėshtit nė pėrgjithėsi. Shoqėria mund tė marrė dhe tė pranojė mandate, agjenci, misione tregtare, komisionet depozitat dhe mund tė kryejė tė gjitha veprimtaritė e eksportimportit qė kanė tė bėjnė me kėto produkte. Pėr zbatimin e objektit tė saj, shoqėria mund tė kryejė tė gjitha veprimet tregtare, industriale, financiare, letra me vlerė dhe pasuri tė paluajtshme, qė do tė jenė e nevojshme dhe / ose e dobishme pėr tė arritur objektin e shoqėrisė, gjithashtu, ajo mund tė paguajė garanci, dhe tė marrė interesa dhe tė ketė pjesėmarrje aksionere nė shoqėri tė tjera apo shoqėri me objekt tė ngjashėm, ose tė lidhur me to. Sa pėr aktivitet financiar, nė ēdo rast pėrjashtohet: mbledhja e kursimeve publike dhe aktiviteteve private. Konsulencė nė fushėn e pronėsisė intelektuale, tė konsulencės nė fushėn gjeologjike, konsulencės ligjore.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 7, Rruga Artan Lenja, Godina 10, Ap. 20
Sektori ekonomik:
Administratorė: Domenico Dipierro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 16.01.2017 ėshtė shtuar ortaku Albana Laknori.Mė datė 16.01.2017 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Objekti i shoqerise ėshtė kultivimi, trajtimi, ruajtja, pėrpunimi, transporti, marketingu, promovimi i produkteve ushqimore dhe bujqėsore, si fruta dhe perime. Pėr kėtė qėllim, shoqeria mund tė blejė, tė marrė me qira, tė menaxhoje fonde, edhe nė emėr tė palėve tė treta pėr tė realizuar veprimtarinė e saj, kryesisht bujqėsore. Shoqeria gjithashtu mund tė ofrojė mallra dhe shėrbime, kryesisht nėpėrmjet pėrdorimit tė pajisjeve dhe burimeve tė veta. Shoqeria do tė importojė makineri bujqėsore, plehra dhe produkte kimike pėr bujqėsinė, impiante dhe sisteme ujitjeje si pėr pėrdorimin e tyre si pėr shitje palėve tė treta, nė pėrputhje me ligjet e Republikės sė Shqipėrisė. Shoqeria mund tė blejė, tė ndėrtojė per interesat e veta ose palėt e treta, perfaqesi tė biznesit nė karakter Agroturistik si dhe tė ndertoje sera fotovoltaike tė pėrgjithshme tė impianteve nėntokėsore pėr prodhimin e energjisė elektrike nga burimet e rinovueshme, pėr tė mbuluar nevojat e veta tė energjisė si dhe pėr shitje palėve tė treta, nė pėrputhje me rregulloret e Republikės sė Shqipėrisė. Shoqeria mund tė kryejė shpėrndarje, shitje, marketing tė produkteve ushqimore, pa u kufizuar, si makarona, vaj ulliri, verė, djathra dhe derivatet e qumėshtit nė pėrgjithėsi. Shoqeria mund tė marrė dhe tė pranojė mandate, agjenci, misione tregtare, komisionet depozitat dhe mund tė kryejė tė gjitha veprimtarite e eksport-importit qė kane tė bėjnė me kėto produkte. Pėr zbatimin e objektit tė saj, shoqeria mund tė kryeje tė gjitha veprimet tregtare, industriale, financiare, letra me vlerė dhe pasuri tė paluajtshme, qė do tė jenė e nevojshme dhe / ose e dobishme pėr tė arritur objektin e shoqerise, gjithashtu, ajo mund tė paguajė garanci, dhe tė marrė interesa dhe tė kete pjesėmarrje aksionere nė shoqeri tė tjera apo shoqeri me objekt tė ngjashem, ose tė lidhur me to. Sa pėr aktivitet 4 financiar, nė ēdo rast pėrjashtohet: mbledhja e kursimeve publike dhe aktiviteteve private. " u bė "Objekti i shoqėrisė ėshtė kultivimi, trajtimi, ruajtja, pėrpunimi, transporti, marketingu, promovimi i produkteve ushqimore dhe bujqėsore, si fruta dhe perime. Pėr kėtė qėllim, shoqėria mund tė blejė, tė marrė me qira, tė menaxhoje fonde, edhe nė emėr tė palėve tė treta pėr tė realizuar veprimtarinė e saj, kryesisht bujqėsore. Shoqėria gjithashtu mund tė ofrojė mallra dhe shėrbime, kryesisht nėpėrmjet pėrdorimit tė pajisjeve dhe burimeve tė veta. Shoqėria do tė importojė makineri bujqėsore, plehra dhe produkte kimike pėr bujqėsinė, impiante dhe sisteme ujitjeje si pėr pėrdorimin e tyre si pėr shitje palėve tė treta, nė pėrputhje me ligjet e Republikės sė Shqipėrisė. Shoqėria mund tė blejė, tė ndėrtojė pėr interesat e veta ose palėt e treta, pėrfaqėsi tė biznesit nė karakter Agroturistik si dhe tė ndėrtojė sera fotovoltaike tė pėrgjithshme tė impianteve nėntokėsore pėr prodhimin e energjisė elektrike nga burimet e rinovueshme, pėr tė mbuluar nevojat e veta tė energjisė si dhe pėr shitje palėve tė treta, nė pėrputhje me rregulloret e Republikės sė Shqipėrisė. Shoqėria mund tė kryejė shpėrndarje, shitje, marketing tė produkteve ushqimore, pa u kufizuar, si makarona, vaj ulliri, verė, djathėra dhe derivatet e 2 qumėshtit nė pėrgjithėsi. Shoqėria mund tė marrė dhe tė pranojė mandate, agjenci, misione tregtare, komisionet depozitat dhe mund tė kryejė tė gjitha veprimtaritė e eksportimportit qė kane tė bėjnė me kėto produkte. Pėr zbatimin e objektit tė saj, shoqėria mund tė kryeje tė gjitha veprimet tregtare, industriale, financiare, letra me vlerė dhe pasuri tė paluajtshme, qė do tė jenė e nevojshme dhe / ose e dobishme pėr tė arritur objektin e shoqėrisė, gjithashtu, ajo mund tė paguajė garanci, dhe tė marrė interesa dhe tė ketė pjesėmarrje aksionere nė shoqėri tė tjera apo shoqėri me objekt tė ngjashėm, ose tė lidhur me to. Sa pėr aktivitet financiar, nė ēdo rast pėrjashtohet: mbledhja e kursimeve publike dhe aktiviteteve private. Konsulence nė fushėn e pronėsisė intelektuale, tė konsulences nė fushėn gjeologjike, konsulences ligjore."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBAGRICOM
ALBAGRICOM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!