Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALIAS DEVELOPMENT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61810012B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 09.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kryerja e veprimtarive tė ndryshme tė ndėrtimit dhe rikonstruktimit, si, por pa u kufizuar nė: kryerja e ndėrtimeve industriale, hidraulike, tė turizmit, infrastrukturės, nė ndėrtimet e banimit, nė fushėn e shėrbimeve publike dhe tė institucioneve tė ndryshme, nė fushėn energjetike, tė naftės dhe gazit natyror, atė minerare, telekomunikacionit, instalimeve elektrike dhe hidraulike, etj, projektimin dhe zbatimin e sa me sipėr, importin dhe eksportin e mallrave dhe lėndėve tė para, tė materialeve dhe artikujve tė ndryshėm tė ndėrtimit, atyre ushqimorė si dhe ēdo veprimtari tjetėr e cila i shėrben pėrmbushjes sė qėllimit tė shoqėrisė dhe qė nuk ndalohet nga legjislacioni shqiptar nė fuqi.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.5, Rruga Ibrahim Rrugova, Sky Tower, Kati 5/4.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ilir Daci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALIAS DEVELOPMENT
ALIAS DEVELOPMENT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!