Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALGAS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61809509G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 08.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari nė fushėn e shėrbimeve detare: 1. ormexhimi, 2. Punime nėnujore. Transportin detar tė pasagjerėve dhe mallrave tė tė gjitha llojeve dhe strukturave me mjetet e veta apo tė ēarteruara. Shoqėria sipas nevojave tė aktivitetit ka tė drejtėn e ushtrimit tė ēdo aktiviteti tė ligjshėm, tė lejueshėm pėr formėn e shoqėrisė, e cila nuk ndalohet me ligj (sipas nenit 7 tė Ligjit nr. 9901, dt 14. 04. 08).
Adresa: Durrės Lagjja nr.1, Rruga Taulantia, pallati nr.27/61, kati i shtate
Sektori ekonomik:
Administratorė: Armant Salillari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALGAS
ALGAS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!