Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AL-MOVIES
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61809008O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 06.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 250,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin, bashkėprodhimin, realizimin pėr llogari tė tė tretėve tė audiovizeveve tė ēdo lloj natyre, (metrazh i gjatė, metrazh i shkurtėr, spote pubicitare, programe tėlevizive, web seri). Shoqėria, me qėllim investimin e kapitaleve tė saj, mund tė ketė interesa dhe tė marrė pjesė nė shoqėri tė tjera qė kanė objekte veprimtarie tė ēfarėdo lloj natyre, tė ngjashme, apo qė lidhen me aktivitetin e saj; ajo mund tė japė gjithashtu garanci tė pėrgjithshme, apo edhe reale pėr palė tė treta. Tė gjitha aktivitetet e mėsipėrme duhet tė kryhen brenda limiteve ose nė pėrputhje me normat qė rregullojnė aktivitetin.
Adresa: Tiranė Njėsia Administrative nr 2, Rruga Jeronim De Rada, ndėrtesa 1, Hyrja 25, Ap 40, Kodi Postar 1017
Sektori ekonomik:
Administratorė: Italo Galafassi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL-MOVIES
AL-MOVIES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!