Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Andromeda Italia
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61808019B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 07.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Blerja, ndėrtimi, menaxhimin, administrimin, dhėnia me qira, pėrmirėsimin, zgjerimin, shitjen dhe barter e pasurive urbane, fshatar, bujqėsore dhe fermave; ndėrtimin, renovimin dhe restaurimin nga llogari tė vet dhe / ose palėt e treta tė ndėrtesave civile, bujqėsore dhe banesore. Dhe ēdo gjė tjetėr qė mund tė ketė lidhje me ndėrtimin siē mund tė jetė: ndėrtimi, restaurimi dhe demolimi i veprave civile, bujqėsore, etj. Prodhimi i energjisė elektrike dhe termike, si dhe impianteve pėr prodhimin e saj, nga burimet tė rinovueshme, kryesisht biogazi dhe biomasa. Shoqėria mund tė kryejė shpėrndarjen e energjisė sė prodhuar duke mirėmbajtur rrjetin dhe impiantet prodhuese tė energjisė elektrike dhe termike. Prodhimi dhe menaxhimi si pėr llogari tė vet sė pėr llogari tė tretė, objektet e prodhimit dhe ruajtjen e energjisė e prodhuar nė ēdo forme; arritjen e aktiviteteve kėshillimore nė kėto materiale dhe tė japė vėrtetimin e cilėsisė. Shoqėria mund tė importoje-eksportoje prodhojė tregtojė impiante higjenosanitare, hidroelektrike, elektrike, impiante gazi, sisteme sigurie, sisteme diellore. Shoqėria mund tė prodhojė mobilie dhe orendi tė ndryshme me pėrbėrje plastike, metalike, qeramike, druri. Shoqėria mund tė merret me shėrbime elektrike, hidraulike, transportuese, pėr llogari tė saj dhe tė tretėve. Mund tė marrė pėrsipėr administrimin e objekteve tė banimit dhe jo vetėm. Shoqėria mund tė kryej shėrbime urbanizimi, territoriale, etj. Shoqėria mund tė kryejė veprime financiare nė qėllim tė arritjes sė aktivitetit tė saj, nė bashkėpunim me banka ose shoqėri tė ndryshme si brenda dhe jashtė vendit. Blerjen e aksioneve tė kompanisė edhe vetėm pėr tė rritur, tė kthyer, ristrukturuar dhe pėr tė rritur vlerėn e investimeve dhe aseteve tė prekshme dhe tė paprekshme dhe kompanive tė saj tė fituara. Kompania mund tė krijojė zyra dhe degė nė tė gjithė vendin dhe jashtė vendit, tė pėrmbushė tė gjitha operacionet mobiliari dhe pasuritė e paluajtshme, financiare, komerciale dhe ēdo veprim tjetėr social; duke pėrfshirė lirimin e granteve, obligacionet dhe hipotekat koncesioneve, duke marrė pjesė ose tė shoqėruar nė ēdo forme pėr kompanitė e tjera qė ka objekte tė ngjashme sociale, tė ngjashme ose plotėsuese pėr vete.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake Nr. 9, Rruga "Mehmet Brocaj", Pallati Jali, kati i pare
Sektori ekonomik:
Administratorė: Augusto Pozzi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 11.04.2017 ėshtė shtuar ortaku Davide Lorena.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Andromeda Italia
Andromeda Italia
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!