Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
agjenciA DOGANORE DEA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61807511I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 02.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Agjenci doganore, zhdoganim tė mallrave e materialeve tė import eksportit. Transit tė brendshėm dhe ndėrkombėtar. Kalimi i mallrave nėn garancinė e Agjencive Doganore. Magazine Doganore. Bashkėpunim dhe kooperim me shoqėritė tregtare brenda dhe jashtė vendit. Pjesėmarrje nė panaire.
Adresa: Durrės Lagjja nr. 1, Rruga Tregtare, Porti Detar, ndėrtesė 2 katėshe tė Sheshi i Trageteve, pėrballė Doganes
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ilirjan Shevroja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
agjenciA DOGANORE DEA
agjenciA DOGANORE DEA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!