Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBLAND PETRO TECH & SERVICE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61802024H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 31.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Nė fushėn e tregtisė sė pėrgjithshme, shėrbime konsulentesh, agjentesh, ndermjetėsash, projektuesish, prodhuesish, importues mallrash dhe eksport, tregtim tė zhvillimit tė softuereve dhe prodhim dhe tregtim hardueresh, shėrbime transporti dhe logjistike zhvillim teknologjie naftė, faturim dhe rifaturim, tregtim patentash dhe markash tregtare, ose ēdo lloj aktiviteti tjetėr tė ligjshėm apo aktivitete qė mund tė ushtrohen nga shoqėri tė themeluara sipas ligjit shqiptar.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 5, Rruga Pjeter Bogdani, ndėrtesa Rrapush Hoxhallari, Kati 7-te, Apartamenti Nr. 25
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ying Xia
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBLAND PETRO TECH & SERVICE
ALBLAND PETRO TECH & SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!