Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
Albanian Smile
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61801012C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 30.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Agjenci Turistike, konsulenca turistike, agjenci udhėtimesh, shėrbime turistike, shitje biletash udhėtimi, paketa turistike, shėrbime Figuracioni jetė/jo jetė. Shėrbime Klienti, dhenie marrje me qira automjetėsh, shėrbime tė ndryshme. Agjencie Imobiliare. Aktivitet nė fushėn e kėshillimit imobiliar, menaxhimin dhe mirėmbajtjen e sendeve tė paluajtshme civile. Shėrbime ndėrmjetėsimi e pėrfaqėsimi kompanish vendi e tė huaja, aktivitetin e konsulencės dhe administrimit nė fushėn e biznesit dhe atė financiare.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga Bogdaneve (ish Andon Zako Ēajupi), Pallati Enil, Kati 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Marseda Merlika
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albanian Smile
Albanian Smile
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!