Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBANIA AUTHORITY FOR DEVELOPMENT AND ECONOMY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61730025O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 30.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Dhėnia e konsulencės dhe shėrbimeve ndaj shoqėrive, institucioneve publike dhe private. Nė veēanti, konsulence ligjore, fiskale, ekonomike, financiare, strategji industriale dhe ēėshtje qė i bashkėlidhen (duke pėrfshirė ristrukturimin dhe riorganizimin e shoqėrive / ndėrmarrjeve), gjithashtu me shėrbime Konsulencė nė lidhje me aleancat, joint venture, bashkimet, ndarjet, pėrqendrimet, blerja e shoqėrive, pjesėmarrje aksionare, nė shoqėri o degė shoqėrish dhe nė pune tė tjera tė jashtėzakonshme financiare, duke bere studime dhe analiza tregu, pėrpunim tė planeve industriale, kėrkimin e partnereve strategjike, organizimin e takimeve, konferencave dhe gjithēka ėshtė e nevojshme me qėllim zhvillimin e kėtyre shėrbimeve tė konsulencės. Ngritja e njė qendre tė dhėnave pėrmes pėrdorimit tė pajisjeve elektronike dhe teknologji tė pėrparuar nė pėrpunimin automatik tė tė dhėnave, qė do tė pėrdoret si pėr aktivitetet e saj dhe si njė shėrbim pėr tė tretėt. Shėrbime konsulence dhe asistencė pėr ndėrkombėtarizimin e ndėrmarrjeve; tė sigurojė ndihmė teknike pėr institucionet dhe kompanitė edhe nėpėrmjet pėrpunimeve kompjuterike, si dhe mbėshtetjen elektronike nė distancė; trajnim profesional nė klasė dhe nė distancė; 2 tregtim elektronik; studime marketingu. Pėr tė arritur kėtė objekt, shoqėria mund tė pėrdorė gjithashtu edhe shėrbimet e palėve tė treta (tė punėsuar, kėshilltarė, anėtarė tė tjerė tė shoqėrisė, profesionistė, agjentė, pėrfaqėsues, etj. ) sipas formave, mėnyrave dhe metodave tė pėrcaktuara nga ligji nė fuqi. Promovimi dhe pjesėmarrja nė mundėsi tė ndryshme investimi qė mund tė paraqiten nė ēdo sektor tė ekonomisė sė vendit, duke u prezantuar si investitor i barabarte me subjekte tė tretė, investitor i vetėm ose investitor mazhoritar me qėllim arritjen e objektivave ekonomike tė shoqėrisė dhe pjesėmarrjes nė projektet me impakt social qė diktojnė rritjen ekonomike tė vendit dhe standardet e tij tė jetėsės. Shitja, posedimi, menaxhimi i letrave me vlerė publike ose private, vendase dhe tė huaja; kryerja e shėrbimeve nė emėr dhe nė favor tė pėrsonave fizike, shoqėrive, konsorciume, shoqatat apo organeve tė tjera, publike ose private, kombėtare ose tė huaj, dhe tė individėve pėrmes pėrpunimit tė tė dhėnave. proēesi i pėrzgjedhjes pėr rekrutimin e stafit dhe organizimin e kurseve tė informacionit, edukimit dhe trajnimit. Blerja, shitja, shkėmbimi, ndėrtimi, renovimi, menaxhimin dhe dhėnia me nėnqira, leasing, tė pasurive tė patundshme nė pėrgjithėsi, tė tipit urban dhe rural, duke pėrfshirė ndėrtimin e pasurive tė patundshme. Blerja, pėrdorimi, licencimi, pėr arsye tė ndryshme, dhe shitja e tė drejtave tė pronėsisė industriale tė ēdo lloji dhe natyre. Aktiviteti i marketingut strategjik dhe operacional dhe hulumtimit tė tregut; aktiviteti i kėrkimit dhe zhvillimit. Duke marrė pėrfaqėsime, mandate, tė delegoje pėr llogari tė shoqėrive tregtare, industriale, ushqimorė dhe shėrbimeve nė pėrgjithėsi duke marrė pozicione brenda sferės sė ndėrmjetėsimit tregtare. Importeksport, prodhim e tregtim, me shumicė e pakicė tė artikujve industrial si naftė, benzinė, gaz, vaj pėr makina; artikujve tė ndryshėm ushqimor;mineraleve tė tė tė gjitha llojeve; materialeve tė ndėrtimit; tė pajisjeve elektrike dhe elektronike; tė mjeteve tė ndryshme tė transportit tokėsor, ujor dhe ajror si dhe pjesėve tė tyre; tė makinerive pėr prodhim, ambalazhim tė tė gjitha llojeve ; tė pajisjeve dhe impianteve tė ndryshme tė karakterit publik, industrial, bujqėsor, tregtar, ushqimor, mjekėsor, farmaceutik, sportiv, kulturor etj. Ndėrtime tė tė gjitha llojeve. Agjenci udhėtimesh. Me qėllim arritjen e objektit tė saj, shoqėria me vendim tė organit kompetent, mund tė zotėroje nė mėnyre tė drejtpėrdrejtė apo tė tėrthortė pjesėmarrje nė shoqėri apo ndėrmarrje tė tjera, shqiptare apo tė huaja, tė aktiviteteve tė ndryshme. Pjesėmarrja nė shoqėri qė pėr llojin e tyre nuk ofrojnė pėrgjegjėsi tė kufizuar, miratohet paraprakisht nga 3 asambleja e ortakeve.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 5, Rruga Ymer Kurti Nr. 4, Qendra Olimpia, Zyra Nr. 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Talal Ahmad Ali Abu Mayha, ELHAM ABU AL HASSAN FATEH ALI EBRAHIMI
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 23.05.2017 ėshtė larguar ortaku Talal Ahmad Ali Abu Mayha.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIA AUTHORITY FOR DEVELOPMENT AND ECONOMY
ALBANIA AUTHORITY FOR DEVELOPMENT AND ECONOMY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!