Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBA IMPEX
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61730023V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 06.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import dhe Eksport mallrash dhe produktesh midis vendeve tė ndryshme tė botes, nė veēanti tė mallrave dhe produkteve ushqimore;. Shėrbime konsulencė pėr Import dhe Eksport tė mallrave dhe produkteve tė ndryshme midis vendeve tė ndryshme tė botes; Kultivimin e tokave me qėllim prodhimin e produkteve bujqėsore dhe tregtimin e kėtyre produkteve. Nė pėrgjithėsi, Shoqėria mund tė kryejė ēdo veprimtari tė nevojshme e tė dobishme, tė lejuar nga ligji pėr realizimin e objektit tė aktivitetit tė saj.
Adresa: Tiranė Rruga Reshit Ēollaku, Pallati Aurora Konstruksion, Shkalla 1, Kati 3, Apartamenti 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Mauro Biscaldi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBA IMPEX
ALBA IMPEX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!