Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ANTONIO V.
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61730014A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 25.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin, importimin, eksportimin, pėrpunimin dhe tregtimin e makinerive, biēikletave, motoēikletave, pajisjeve tė kėmbimit, ushqimorė, veshmbathje, etj. Shėrbime riparimi mjetėsh, nėpėr objekte tė veta apo tė tretve si dhe shpėrndarjen e tė gjithė produkteve tė lidhura me sektorin merceologjik tė sipėrcituar, pėr tė pritur qėllimin e objektit tė shoqėrisė. Shoqėria ka tė drejtėn pėr tė blere, tė shesė, mallra dhe produkte. Ofrimin e shėrbimeve nė fushėn e riparimeve tė pajisjeve si dhe pėrpunimit tė produkteve ushqimore. Shoqėria mund tė kryej tė gjitha aktivitetet e tjera tregtare, industriale, financiare, tė pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtshme tė cilat do tė vlerėsohen nga organi adiminstrativ tė nevojshme, aksesorė, tė lidhura, domosdoshmėrish apo tė dobishme pėr realizimin e aktiviteteve qė pėrmban objekti i shoqėrisė. Nė veēanti mund tė marrė dhe tė delegoje agjenci, tė ngarkoje dike ta pėrfaqėsoje, si dhe tė marrė pjesė nė shoqėri tė tjera dhe kompani, pėrfshirė dhe ato tė ēfarėdo lloj natyre me objekt tė njėjtė tė ngjashėm, tė ngjashme apo tė lidhura me tė. Shoqėria mund tė ndėrmarre tė gjitha veprimet e nevojshme pėr marrjen e kredive pranė bankave apo enteve tė tjerė 2 kredidhenese, tė kėrkojė financime nga subjekte publike apo private, tė kryejė tė gjitha operacionet tregtare, industriale dhe imobiliare tė cilat do tė jene tė nevojshme pėr pėrmbushjen e qėllimit tė shoqėrisė
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.9, Rruga Jordan Misja, Godina nr.13
Sektori ekonomik:
Administratorė: Antonio Vinuela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANTONIO V.
ANTONIO V.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!