Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ANZA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61726503R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 25.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim, pėrpunim, transport, magazinim, tregti me shumicė e pakicė, brenda dhe jashtė vendit pėr import dhe eksport tė inerteve tė ndryshme, lėndėve tė para ndihmėse dhe aksesorėve, pajisjet e makinerive, konsulencave nė fushėn e inerteve e gjithēka tjetėr qė ka lidhje me ketė veprimtari.
Adresa: Durrės Lagjja nr. 18, Rruga Aleksander Goga, Godina nr. 8556
Sektori ekonomik:
Administratorė: Antonio Zani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANZA
ANZA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!