Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
BRUMAX
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61724038P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 07.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim, import eksport, shitje tė kėpucėve tė gatshme dhe gjysme tė gatshme dhe transport tė tė ēdo materiali qė nevojitet pėr prodhim kėpucėsh ose jo, pėr subjektin dhe pėr tė tretė.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.9, Rruga Siri Kodra, Zonė kadastrale 8340, Godina nr.5, Hyrja nr.1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Elton Ēera
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 19.11.2016 ėshtė shtuar ortaku Claudio Ciccalč dhe ėshtė larguar ortaku Bruno Ferracuti.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BRUMAX
BRUMAX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!