Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AQUA GROUP TRAIDING CO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61723018T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 19.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Agrikulturė (inputet, njohuri, zhvillimi rural, menaxhim projektesh etj). Agrobiznesi, tregtimi, infrastruktura, investime nė miniera dhe tregtim mineralesh. Shoqėria do tė merret me Eksport-import dhe tregtim me shumicė dhe pakicė tė tė gjithė llojeve tė materialeve e pajisjeve tė ndėrtimit, tė mallrave tė ndryshme industriale e ushqimorė dhe mallrave tė tė gjitha llojeve. Tė ushtrojė veprimtarinė e ndėrmjetėsimit apo tė lidhjes sė kontratave ndėrmjet pėrsonave fizik apo juridik, publik, shtetėror e privat vendas e tė huaj. Shoqėria mund tė marrė pjesė nė shoqėri tė tjera qė kanė objekt tė ngjashėm me tė. Pėr kryerjen e veprimtarisė sė saj shoqėria do tė hapė njėsi menaxhuese, magazinuese, shėrbim tregtimi, duke bashkėpunuar me pėrsona fizik e juridik vendas dhe tė huaj. Shoqėria do tė kryejė tė gjitha llojet e aktiviteteve tregtare me qėllim realizimin e veprimtarive tė pėrshkruara me sipėr. Shoqėria do tė kryejė investime pėr prodhimin, grumbullin, pėrpunimin, ambalazhimin, ruajtjen dhe tregtimin pėr vend e eksport tė produkteve bujqėsore e blegtorale, do bėjė transport tė mallrave e pasagjerėve, do kryejė investime nė pasuritė e paluajtshme, kryesisht pėr toka e ndėrtesa nė funksion edhe 2 tė aktiviteteve tė tjera, etj. Ortaket e Shoqėrisė kanė tė drejtė tė marrin vendim pėr tė shtuar objektin e veprimtarisė sė shoqėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 11, rruga Gjergj Legisi, kthesa e Kamzės, pallati SB Mati, ap 452, kati 5
Sektori ekonomik:
Administratorė: Hussam Al Tahan
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AQUA GROUP TRAIDING CO
AQUA GROUP TRAIDING CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!