Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AGIMA Enterprise
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61723017L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 25.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bankė pėr metalet e ēmuara, rikuperimi i rafinimit dhe transformimi nė ar tė kulluar, nė pllaka dhe shufra ari. Rikuperimi i metaleve tė ēmuara dhe rafinimi i metaleve tė ēmuara. Shkatėrrimi / riciklimit tė mbetjeve tė vlefshme; Tregtia nė blerjen dhe shitjen e metaleve (ari tė pastėr, argjendi i pastėr, platini dhe metalet e tjera tė ēmuara). Shėrbimi i blerjes sė arit", duke blere nga dyqanet dhe nga subjektet privat, tė punuar, tė pėrdorur ose skrap; Prodhimi dhe tregtimin me shumicė dhe pakicė prej ari, argjendi, bizhuteri, gjysme tė punuar, gur tė ēmuar dhe gjysme tė ēmuar dhe jo tė ēmuar, dhe artikuj pėr dhurata; Blerja dhe shitja e makinerive dhe produkteve pėr stoli, argjendi dhe stoli; Blerja dhe me shumicė dhe pakicė, importin dhe eksportin e arit parafinuar, punuar, monedhe, argjend papėrpunuar farkėtuar dhe zbukuruar, e bizhuteri, stoli ari, argjendi dhe materiale jo tė ēmuar, e gurė tė ēmuar dhe gjysme tė ēmuar, perla, koraleve dhe ēdo produkt tjetėr tė ngjashėm, si dhe pėrpunimi i kėtyre mallrave, gjithashtu tregtia e metaleve gjysme tė pėrfunduar; Hapja e dyqaneve pėr shitje direkte nė publik e objekteve tė ēmuara dhe jo tė ēmuara, ora, gurė tė ēmuar dhe gjysme tė ēmuar dhe 2 dhurata; Tregtia e orėve nė pika tė pėrgjithshme dhe dhuratave. Kompania mund tė kryejė pune tė ēdo lloji, nė lidhje me objektin e shoqėrisė, pėr vete, pėr tė tretė dhe nga palėt e treta; Kompania mund tė kryejė tė gjitha operacionet tregtare, industriale dhe tė ndėrtimit, dhe-gjithashtu mund tė kryejnė transaksione financiare dhe pasurive tė patundshme, tė japė garanci, nė favor tė palėve tė treta dhe tė ndėrmarre njė investim tė qėndrueshėm, qofte direkt dhe joindirekt. pjesėmarrje nė kompani me objekt tė njėjtė ose jo. ; Hapja e shkollave tė trajnimit pėr t'u bere argjendarėve dhe pėrpunuesit nė bizhuteri, kurse pėr tė njohur gurėt e ēmuara.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 5, Rruga Medar Shtylla, Kompleksi Kika 1, Hyrja 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Massimiliano Ditaranto
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGIMA Enterprise
AGIMA Enterprise
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!