Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
DARLI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61723014K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 20.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me pakicė i bizhuterive tė floririt dhe argjendit. Pastrim dhe pėrpunim i bizhuterive tė floririt dhe argjendit..
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr.2, Bulevardi Xhorxh Bush, Pallati nr. 13, Objekti nr.8
Sektori ekonomik:
Administratorė: Mirela Kuraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DARLI
DARLI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!