Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
Albanian Sugar Industry
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61719028G-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 140,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtim dhe shfrytėzim i Fabrikės sė Sheqerit Maliq, impianteve dhe sistemeve elektro - industriale, strukturave mbėshtėtėse tė fabrikės sė sheqerit, si dhe i veprave civile relevante. Prodhimi dhe tregtimi brenda dhe jashtė vendit i sheqerit, melases, alkoolit dhe bersise, si nėnprodukte tė sheqerit. Importimi dhe eksportimi i sheqerit dhe nėnprodukteve tė tij, si dhe produkteve tė realizuara nga veprimtaria bujqėsore. Import eksport i makinerive bujqėsore dhe i pjesėve tė kėmbimit pėr to.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.5, Rruga Brigada e VIII, ndėrtesa 23, Hyrja 4, Apartamenti 48
Sektori ekonomik:
Administratorė: Besnik Nuredini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albanian Sugar Industry
Albanian Sugar Industry
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!