Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
We Web
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61718044G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Qėllimi i shoqėrisė ėshtė: tė kryejė tė gjitha aktivitetet qė njė shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar mund tė ushtrojė nė baze tė legjislacionit shqiptar, brenda ose jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė, duke pėrfshirė nė veēanti: a) tregtimin e produkteve hardware dhe software; b) kryerjen e shėrbimeve tė konsulencės dhe organizimit tregtar tė subjekteve tregtare, apo dhe konsulencės teknologjike pėr implementimin e sistemeve telematike dhe informatike nė sektorėt e informatikės dhe tregtisė; c) tregtimin e shėrbimeve tė lidhura me publikimin dhe reklamimin e tė dhėnave nė ueb pėr subjektet tregtare; d) tė gjitha aktivitet tregtare nė lidhje me pasuritė e luajtshme, tė paluajtshme dhe financiare tė lidhura me objektin e veprimtarisė sė kėsaj shoqėrie; e) ofrimin e tė gjitha shėrbimeve qė lidhen me "Call Center" dhe "Contact Center", nė fushėn e telemarketingut apo teleselling, duke pėrfshirė edhe pėrpunimin e tė dhėnave tė shoqėrive tė tjera dhe/ ose enteve publike; f) ndėrmjetėsime tregtare dhe marketing nė fushėn e shėrbimeve telematike dhe telefonike, veprimtaritė e lidhura dhe tė ngjashme me ato tė renditura me sipėr; g) shitjen, blerjen, marjen hua, dhėnien apo marrjen me qira tė pasurive 2 tė luajtshme apo tė paluajtshme dhe ēdo gjė tjetėr tė nevojshme e tė vlefshme pėr realizimin e drejtpėrdrejtė ose tė tėrthortė te* qėllimit tė shoqėrisė; j) pėr realizimin e objektit shoqėria mund tė kryejė, nė rrugė ndihmėse tė gjitha aktivitetet tregtare, industriale, financiare, ato lidhur me pasuritė e luajtshme apo tė paluajtshme (pėrjashtuar mbledhja e kursimeve) tė dobishme dhe/ ose tė nevojshme, etj, apo dhe konsulencėn dhe shėrbime profesionale nė fushėn marketingut, publicitetit, financiare, ligjore, burime njerėzore etj, si dhe importimin dhe eksportimin, me shumicė dhe pakicė tė ēdo shėrbimi, malli, pajisje/makineri apo ēdo gjeje tjetėr qė mund tė nevojitet apo qė mund tė jetė me interes nė lidhje me ushtrimin e ēdo aktiviteti tė ligjshėm.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 2, Rruga Myslym Shyri (shetitorja Murat Toptani). prapa Galerise se Arteve.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Katerina Bojaxhiu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 28.02.2017 ėshtė shtuar administratori Katerina Bojaxhiu dhe ėshtė larguar administratori Agron Shehaj.Me datė 13.10.2016 ėshtė shtuar ortaku Sestante Holding dhe ėshtė larguar ortaku Agron Shehaj.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
We Web
We Web
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!