Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
Green Style
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61718029J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 16.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe shitje tė energjisė elektrike diellore dhe tė energjisė me anė tė erės, ofron konsulenca energjie. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, Aksione pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekte tė ngjashme apo analoge me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Nė veēanti shoqėria mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose qira, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose me shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Gjithmonė pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur. Shoqėria mundet gjithashtu tė japė garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lere peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendose garanci hipotekare mbi tė gjitha tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara, dhe mund tė vihet dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose tė vendose nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe pėrsonale. Tė njėjtat garanci ose pjesėmarrje me pėrjashtim tė tjerėve.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 5, Rruga Medar Shtylla, Kompleksi Kika 1, Hyrja 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Primo Spessato
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Green Style
Green Style
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!