Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
ITALCOMPANY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61718024P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 17.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 15,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktiviteti tregtar nė pėrputhje me legjislacionin Shqiptar nė fuqi. Nė veēanti, shoqėria mund tė kryejė kėto shėrbime: Prodhim nė fabrike tė bojėrave tė lyerjes pėr jashtė dhe brenda.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 5, Rruga "Ibrahim Rugova", Qendra e Biznesit 4.1 "Sky Tower", Kati III, Apartamenti 43.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Francesco Pomarico, Costantino Iannuzzi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ITALCOMPANY
ITALCOMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!